אודות גיורא יצחקוב

גיורא יצחקוב
גיורא יצחקוב
מעצב השיער גיורא יצחקוב נולד בישראל בשנת 1979, וכבר בגיל 13 החל לעשות תסרוקות במספרה שכונתית, ונכבש על ידי קסמי המקצוע.
בגיל 16 אחז בידו מספריים לראשונה, כשהצטרף לעבודה במספרה תל-אביבית ידועה, והחל לצבור ניסיון במקצוע שהפך לייעוד של חייו.
במרוצת השנים עבר השתלמויות בארץ ובחו”ל, בין היתר בבית הספר לעיצוב שיער של שוקי זיקרי, איפור מקצועי ב’מולה סנטר’, לימודי תספורות ותסרוקות בבית הספר ’דלורס’ במוסקבה ועוד.
בגיל 23, עם קהל לקוחות הולך וגדל, פתח את סלון לעיצוב שיער.

משנת 2009 משמש מרצה בנושאי חידושים ותסרוקות בתערוכות ברחבי העולם, ומעביר הדרכות וערבי תסרוקות למעצבי שיער מטעם חברות למוצרי שיער.

במרץ 2011 פתח את הסלון החדש הנושא את שמו, שבו הושקעו אמצעים רבים על מנת לספק ללקוחותיו מכל רחבי הארץ את התנאים המפנקים ביותר.
תסרוקות גיורא יצחקובבמקום תמצאו שירותי עיצוב שיער, התאמת צבע מדויקת ללקוחות, ומגוון רחב של טיפולי שיער מיוחדים, הכוללים טיפול לחות אינטנסיבי לשיקום נזקי השמש, החלקות יפניות ותוספות שיער ברמה הגבוהה ביותר.

בחלל המעוצב, המעניק תחושה של נינוחות וחמימות, לצד הצוות המקצועי העובד לצידו לאורך שנים, מיישם יצחקוב את כל רזי המקצוע, ומעביר מניסיונו המקצועי רב השנים את המידע החדשני ביותר בתחום עיצוב השיער והלייף סטייל ללקוחותיו הנאמנות. הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ועל יחס אישי לכל לקוחה הם חלק מספר החוקים הלא כתוב של המקום, והוא מלווה את הלקוחה מרגע כניסתה אל הסלון ועד ליציאתה.

נאמן לתפיסתו ומתוך תשוקה לחשוף את עולם עיצוב השיער שהוא מציע, משתתף יצחקוב בתערוכות ברחבי העולם, ומביא אל לקוחותיו בישראל את הטרנדים החמים ביותר בתחום עיצוב השיער, תספורות וגווני צבע ואת החידושים האחרונים בעולם היופי.

לאורך כל שנות הקריירה, מתוך רצון לתת מענה רחב ככל האפשר ללקוחותיו, החל יצחקוב להקדיש זמן ניכר גם לסירוק כלות ביום החשוב בחייהן, כמו גם לנשים הזקוקות לתסרוקת ייחודית ובלתי נשכחת לאירוע.

התאמת התסרוקת לאירוע מתייחסת אל תווי הפנים, העדפותיה של הכלה, שימת דגש אל הצבעים המחמיאים לה ביותר, ומעניקה התייחסות מלאה גם אל עיצוב השמלה, זמן ומיקום החתונה, ומשלבת במידת הצורך אביזרי שיער מהודרים ו/או תוספות שיער למראה זוהר, נחשק וטרנדי.

ה’אני מאמין’ של גיורא יצחקוב הוא שילוב בין חדשנות לקלאסיקה ובין הטעם המקומי לניחוח הבינלאומי.

דילוג לתוכן