איפור כלות

איפור כלות

איפור כלות – האיפור המושלם ליום המושלם:
יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמשמעותיים ביותר בחייה של כל אשה. זהו היום שבו לא משנה מי את ומאין הגעת, את תהיי מרכז הערב. כל העיניים יהיו נשואות אלייך ולמשך מספר שעות, מספר לא מבוטל של עיניים ועדשות מצלמה יהיו מכוונים רק אלייך.

מהסיבות הללו אבל לא רק בגללן את רוצה להיות הכי יפה שרק אפשר אם לא היפה מכולן. אחד הגורמים העיקריים למראה שלך בערב החתונה הוא כמובן איפור הכלה שלך. איפור כלות איננו רק עוד סתם איפור. זהו איפור האמור להבליט אותך מעל לכל הנשים שיהיו באותו ערב לצידך. זהו האיפור שאמור להבליט את הצדדים היפים שבך, הן פיזית והן מבחינת אופייך כאשה.

בחירת האיפור והמאפר/ת:
כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר מבחינתך, ישנה חשיבות עליונה לבחירת המאפר/ת הטוב ביותר שידך משגת. השוק מציע אינסוף מאפרים שכל אחד מהם מתמחה במספר סגנונות איפור ולכל אחד מהם הכשרה שונה. חשוב לבדוק את רקורד העשייה של המאפר, לפנות ללקוחות שלו וכמובן לבדוק את תיק העבודות שלו. מאפר רציני לעולם יחזיק תיק עבודות אמיתי ומקצועי. אם אין לו כזה, הוא לא יהיה המאפר שלך.

היחס שבין המאפר למאופרת:
מאפר כלות מקצועי יודע לשלב בין איפור הכלות לבין הכלה עצמה. הוא יודע כי האיפור הוא רק חלק מהמכלול ותפקידו הוא להבליט את הכלה ולא להעלים אותה. המאפר יתאים את האיפור לסוג השמלה של הכלה, לעיצוב השיער שלה, למיקום האירוע, לבגדי החתן לשעה ביום ולתקופת השנה שבה מתקיימת החתונה.

היחס שבין המאופרת למאפר:
לכל כלה מומלץ להיות מעורבת בהליך האיפור ולקחת חלק בבחירת האיפור שילווה אותה לאורך הערב. אל תהססי לשתף את המאפר ברגשותייך ובמחשבותייך, כך תוכלי לסייע לו להגשים את המראה עליו חלמת. עולם האיפור לכלות כולל מגוון רב של סגנונות, צבעים, שילובים, טרנדים, חומרים וכדומה. עם שיתוף פעולה נכון, ניתן יהיה לקבל את האיפור הייחודי לך והמתאים לך ביותר. זכרי – המטרה העיקרית היא להפוך אותך ליפה יותר – לא לצבועה יותר.

כשאת מתכננת את היום החגיגי בחייך ובוחרת מאפר לאיפור הכלות שלך, קחי בחשבון את הדינמיקה בינך לבין המאפר, את היחס וההבנה של המראה שאת חולמת להשיג ליום החתונה וכמובן את היכולת שלו ליישם ולהגשים את חלומך, כלומר את רמת הכישרון והידע המקצועי הוא מביא איתו.
מכל הבחינות האלה, גיורא יצחקוב הוא מאפר הכלות המושלם.

דילוג לתוכן