החלקה יפנית

החלקה יפנית

מאז פרצה ההחלקה היפנית לתודעה של האישה הישראלית היא הפכה לאופציה המועדפת על נשות ישראל. רבות הנשים המעדיפות שיער חלק, מבריק ומשיי שלא צריך לעצב בכל פעם שהוא נרטב או אחרי כל חפיפה.
אמנם ההחלקה היפנית הפכה להיות טיפול שיער נפוץ, אך עם זאת יותר ויותר מספרות מציעות החלקה יפנית לשיער ללא הכשרה מספקת תוך שימוש בחומרי החלקה שאינם מאושרים או אינם מותאמים לשיער הלקוחה.

בנוסף יצאו לשוק עוד ועוד סוגים של החלקות יפניות תחת שמות שונים ויצרנים שונים. המבחר מאוד מבלבל במיוחד כשידוע שלא כל ערכות ההחלקה היפנית אכן בטוחות בשימוש או אכן יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר אליו את שואפת.
לכן, אם החלטת לעבור החלקה יפנית, עשי את זה בידיי מומחה. אל תוותרי על איכות, אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר. התקשרי וקבעי פגישת ייעוץ מקדימה עם גיורא יצחקוב.

גיורא יצחקוב מעצב שיער מוסמך מדופלם ומנוסה בתחום החלקות השיער היפניות יאבחן את שיערך ויבנה עבורך תוכנית עבודה שתיקח בחשבון את הכל: את מצב השיער שלך, עוביו, צפיפות השיער, והיסטוריית הטיפולים הכימיים שעבר.
רק אחרי אבחון מקצועי מדוקדק ייצא גיורא לדרך ויבצע עבורך החלקה יפנית ברמה המקצועית ביותר, שתבטיח את שביעות רצונך המלאה ותמנע ממך מבוכה ועוגמת נפש שקורית לא אחת אצל נשים המחפשות קיצורי דרך ומתפשרות על איכות ומקצועיות.

גיורא יצחקוב מקצוען אמיתי, משתמש רק בחומרים הנכונים לשיערך, מקפיד על הפרטים הקטנים בביצוע החלקה יפנית, כדי שגם את כמו רבות אחרות שעברו החלקת שיער יפנית תחת ידיו – תהיי מאושרת להביט במראה.

דילוג לתוכן