החלקת אינברטו

החלקת אינברטו

החלקת שיער אינברטו היא המילה האחרונה בתחום טיפולי השיקום לשיער פגום והחלקת שיער.
ההבדל המרכזי בין סוגי החלקות השיער שהיו בשוק עד כה לבין החלקת האינברטו הוא שלהחלקת האינברטו יש אישור של משרד הבריאות בניגוד לסוגי החלקות השיער שהוצעו לך עד כה.

אם פחדת לעבור החלקת שיער כי שמעת על החומרים החריפים, המסוכנים והמסרטנים המרכיבים את חומרי החלקת השיער, אם שמעת שאדי החומר צורבים בעיניים, מגרים את דרכי הנשימה ומסוכנים לבריאותך ולבריאות מעצב השיער שלך, עכשיו את יכולה להירגע.

הפורמלין הרעיל והמסוכן שהיה מרכיב מרכזי בחומרים להחלקת שיער לא קיים בהחלקת אינברטו ובמקומו מבצעות את העבודה חומצות אמינו טבעיות.
ערכת האינברטו מגובה באישור של משרד הבריאות לאחר בדיקה מעמיקה מצידם. אינברטו בטוחה בשימוש גם עבורך וגם עבור מעצב השיער שלך, הריחות בזמן הטיפול נעימים והתוצאה מושלמת.

אינברטו היא טיפול משקם לשיער פגום, המחזירה לשיער את החיות, הרעננות, הגמישות והברק שאבדו לו.
אם שקלת החלקת שיער כדי לטפל בשיער מרדני, קופצני שאינו ניתן לסידור בנוחות, עכשיו את יכולה לעבור אותה בראש שקט.
בקשי ממעצב השיער שלך להראות לך שהוא אכן משתמש בערכת האינברטו להחלקת שיער. תוכלי אפילו לראות העתק של אישור משרד הבריאות לחומרים הפעילים בהחלקת האינברטו ולהפקיד את שיערך לטיפול בלי שום דאגה, בריאותך ובריאות שיערך תחת פיקוח משרד הבריאות.
אחד ממעצבי השיער הבולטים בארץ, המתמחים בהחלקות שיער בכלל ובאינברטו בפרט הוא גיורא יצחקוב.
כבר עם יציאת החלקת האינברטו לשוק, קיבלו גיורא וצוותו הכשרה מעמיקה לשימוש בערכה ולהפקת תוצאות מושלמות.

לכן, כשאת מתישבת על כסא הטיפולים בסלון גיורא במטרה להעניק לשיערך טיפול משקם ומחליק מבית אינברטו – את יודעת שתצאי עם שיער חלק, מבריק, בריא ומרשים בלי שום דאגה.

דילוג לתוכן