החלקת שיער יפנית

החלקת שיער יפנית

החלקת שיער, כזו שאינה נעשית במייבש שיער, היא פעולה שבה משנים את מבנה השערה הטבעי על ידי שינוי המבנה המולקולרי שלה על ידי חומרים כימיים שונים.

לדברי מעצב השיער גיורא יצחקוב, ההחלקות מהדור הישן הציעו תוצאה מיידית, אך החלישו שיער צבוע, ולא חשבו על שיקום השיער בתום הפעולה האגרסיבית.

ההחלקה היפנית הביאה חידוש: היא אמנם שוברת את המבנה הפנימי של השערה, אך הפורמולה מועשרת בחומרים מזינים בוני שערה כמו קולגן, מינרלים ומולטי ויטמינים, שמחזקים את השיער ועוזרים לשיקומו ולמראה בריא ומלא ברק לאורך זמן.

בטיפולי החלקת שיער יפנית נעשה גם שימוש במגהץ קרמי, מכשיר ממוחשב דמוי טוסטר צר וארוך, הפולט חום שמקבע את שינוי המבנה בגוף השערה ומפזר את החומרים המזינים. הודות למחשוב, ניתן להתאים את דרגת החום לסוג השיער. תהליך ההחלקה היפנית אורך כארבע שעות, בהתאם לסוג השיער ולמצבו.

למי מתאים: לכל סוגי השיער, למעט שיער שעברה החלקה, הבהרה או טיפולים כימיים אינטנסיביים או שיער קצר מאוד.

התמחותנו בביצוע החלקות לשיער הפכה לשם דבר, ואנו מבצעים החלקה יפנית באמצעות החברות המובילות בשוק החלקות השיער, דוגמת יוקו סיסטם, סנסיאנס מעבדות שיסיידו, קוונטום ועוד, בהתאם לתוצאה הדרושה ולסוג השיער. אנו ממליצים להגיע לייעוץ אישי ללא התחייבות אצל גיורא יצחקוב על מנת לקבל אבחון מדויק לגבי שיטת ההחלקה המתאימה ביותר לשערך.

דילוג לתוכן