תוספות שיער בקליפסים

תוספות שיער ומילוי שיער

החתונה של החברה הטובה חלה ממש בקרוב ואת חייבת תסרוקת שלא מביישת אף מלווה? יש לך אירוע משפחתי ואת מעוניינת בתסרוקת שתקצור את מחמאותיהם של בני המשפחה. אם את בעלת שיער דליל ומחפשת פיתרון קל אך אולטימטיבי עבורך, ודאי שמעת את השם תוספות שיער בקליפסים. מצוין!

תוספות שיער בקליפסים – שימוש קל ונוח!

“סלון גיורא יצחקוב” של אמן התסרוקות גיורא יצחקוב גאים להציג בפנייך תוספות שיער בקליפסים שכמותם עדיין לא ניסית. בדרך כלל תוספות הקליפסים הם משיער טבעי איכותי שאינו מעובד ואינו עבר תבילה בחומרים משמרים וצביעה מה שמעניק להן יתרון גדול על תוספות השיער האחרות הקיימות היום בשוק.

כיצד מחברים אותן? בתוספות שיער כדוגמת תוספות שיער בקליפסים נתפר השיער בחלקו העליון לפס בד דק שעליו מחוברים קליפסים או בשמם המקצועי “סיכות ייעודיות”. בעזרת הסיכות מחברים את פיסת הבד אל תוך שבילי השיער הטבעי של ראשינו. כמובן, אנו ב”סלון גיורא” נדאג לכך שהשיער הטבעי שלך יכסה את הבד והקליפסים במלואם בעת שנעצב את התסרוקת, כך שתקבלי מראה שיער טבעי לחלוטין.

היתרון הגדול שמציעות תוספות שיער בקליפסים הוא שכמובן אפשר לחבר אותן ולהסיר אותן בכל רגע נתון. כמובן שתוספות השיער בקליפסים מתאימות גם לשימוש יום יומי לבעלות שיער דליל המחפשות מעט נפח לשיער.
אנו מזמינים אותך אל הסלון שלנו, להתרווח על הכיסא ולתת למומחים שלנו לייעץ לך, לחבר לך את התוספות, לעצב לך תסרוקת בעת אירוע ולהקדיש לך את מלוא תשומת הלב.

דילוג לתוכן