תוספות שיער ומילוי שיער

תוספות שיער ומילוי שיער

סקירה של מרבית סלבריטאיות ארצנו תגלה שחלקן הגדול נושאות בהדר שיער ארוך וגולש שמקורו הוא בשילוב תוספות שיער בשיערן האמיתי.
עד לפני שנים מעטות, חיבור תוספות שיער נחשב לנחלתן הבלעדית של דוגמניות וסלבריטאיות בלבד.

בשנים האחרונות, ניתן כבר לראות נשים רבות המסתובבות עם תוספות שיער ארוכות על ראשן.
הצוות המקצועי של סלון גיורא מתמחה בחיבור תוספות שיער בכל השיטות – שזירת שיער בחרוזים, הלחמת שיער, תפירת שיער ולמעשה בכל שיטות הארכות השיער הקיימות.

תוספות שיער הפכו בעשור האחרון לטרנד לוהט על ראשיהן של מפורסמות רבות בארץ ובעולם. במרבית צילומי האופנה, הקמפיינים הגדולים והפרמיירות ההוליוודיות, מעוטרים ראשי הכוכבות בתוספות שיער טבעיות, המקנות מראה שופע, עשיר ומרשים למי שזקוקה לכך.

גם בארץ נוהגים אנשי תעשיית האופנה לנצל את יתרונותיהן של תוספות השיער להארכת שיער של דוגמניות ולהוספת נפח אצל מי ששיערה דליל ודורש תוספת. אולם כאשר תוספת השיער טבעית והותאמה לטקסטורת השיער הטבעי ולגווניו, קשה לזהות אותה, ורק איש מקצוע מיומן יוכל לעשות זאת.

בסלון עיצוב השיער של גיורא יצחקוב אנו מאפשרים ללקוחה, תוך ייעוץ אישי והתאמה מרבית, הארכת שיער ותוספת נפח בעזרת תוספות שיער לפני אירועים חשובים או באופן קבוע. אנו משתמשים בתוספות שיער טבעיות ,המשתלבות בתספורת הקיימת באופן הרמוני, ומקנות ללקוחה את המראה המבוקש. במקרה הצורך, אנו מבצעים גם תספורת והתאמת צבע לתוספות השיער החדשות.

אבל תוספות שיער אינן רק תוספת אסתטית להארכת שיער קצר או לשיקום מראה של שיער שניזוק בעקבות נזקי שמש וטיפולים כימיים אגרסיביים. תוספות יכולות לשמש גם כמילוי שיער באזורים שהתדלדלו משיער באופן דרמטי, וכאמצעי יעיל ומהיר ליצירת מראה שיער מלא וטבעי.

דילוג לתוכן