תספורות קצרות לנשים

כמו טרנדים רבים אחרים, גם הטרנד של תספורות קצרות לנשים עשה את דרכו המפותלת מהוליווד עד לישראל. אך שנייה לפני שאתן רצות לגלח את השיער שלכן, רצינו לשתף אתכן במה זה בדיוק אומר תספורות קצרות לנשים. בגדול ניתן לחלק את התחום לשלושה סוגים של תספורות – קצרות, קצוצות מאוד וכאלו שהן באורך של קארה עם קווים חדים ומדורגים. בין שלושת הסוגים האלו ישנם תתי סוגים שמשלבים ביניהם כמו למשל שילוב של תספורת קצרה עם קארה, תספורת של שיער באורכים משתנים ועוד.

הדעה כי תספורות קצרות לנשים אינן יפות או הולמות באופן מוחלט היא כמובן שטותית. עם זאת, ישנה חשיבות רבה להתאמת התספורת למבנה הפנים. מדובר בסוג מיוחד של מקצועיות שנדרשת ממעצב השיער שכן לא כל מבנה פנים מתאים לכל סוג של תספורת. כך למשל אם ניחנת במבנה פנים עגול, דעי כי תספורות קצרות לנשים רק ידגישו את המבנה הזה.

במידה ואת לא מעוניינת להדגיש את מבנה הפנים העגול, הימנעי מתספורת קצרה. לעומת זאת במידה וניחנת במבנה פנים מוארך, דעי כי תספורות קצרות לנשים עם פוני מלא יכולות לטשטש את מבנה הפנים הזה. דרוג ארוך או לחילופין תספורת קצוצה מאוד יכולות דווקא להדגיש את המראה המוארך.

תספורות קצרות לנשים יכולות ליצור אשליה של צוואר ארוך יותר. אנחנו מזמינים אתכן לעלעל במגזינים של מעצבי שיער ובכלל במגזינים בהם מופיעות דוגמניות ולהיווכח בעצמכן על האפקט שכל מיני סוגים של תספורות קצרות לנשים יכולות להשרות על מבנה הפנים והגוף באופן כללי. באופן כללי מומלץ שלא לעשות צעדים דרסטיים מדי עם השיער שלכן למרות שבסופו של דבר הוא יצמח חזרה.

תספורות קצרות לנשים ~ סלון גיורא יצחקוב רחוב דרך המכבים 14, אזור התעשייה הישן ראשון לציון.
טלפון : 03-9500506, נייד : 054-4785583 התקשרו כעת !

דילוג לתוכן