תסרוקות כלה ליום החתונה

תסרוקות כלה ליום החתונה | גיורא יצחקוב

רוב הסיכויים שאם את קוראת את המילים האלה עכשיו, את לא רק יודעת בדיוק מתי תתחתני, אלא יודעת גם איפה תתחתני, מי יהיה הדי ג’יי בחתונה, אילו מנות יוגשו ביום האירוע, מה תלבשי, מה החתן לעתיד ילבש ועוד.

אחד הדברים האחרונים שדואגים להם הוא דווקא תסרוקות כלה. בהופעה שלך – התסרוקת היא אולי האלמנט החשוב ביותר ביום החתונה שלך. כל מי שאת מכירה ועוד לא מעט אנשים שאינך מכירה יתבוננו בך במשך כל הערב. ספק אם יהיה עוד יום במהלך החיים שלך שכל כך הרבה זוגות עיניים יופנו אלייך. את רוצה להיראות בשיאך ובצדק. תסרוקות כלה הן ז’אנר נפרד מכל סוגי התסרוקות שקיימות ולא בכדי.

מה מייחד תסרוקות כלה ליום החתונה משאר סוגי עיצובי השיער?

ובכן, ראשית נכתוב כי תסרוקות כלה הן לנצח יקרות יותר. למעשה כל סוג של שירות אליו מוצמדת המילה “חתונה” באופן אוטומטי מוקפץ מבחינת המחיר. אך האמת היא שלא מדובר בתסרוקות יקרות ללא הצדקה. תסרוקות כלה צריכות לעמוד בתנאים יוצאי דופן מבחינת עמידות. לא מדובר בתסרוקת ערב רגילה. במהלך האירוע מלבד העובדה שכל זוגות העיניים יהיו עלייך, התסרוקת תצטרך לעמוד בפני תנאים לא פשוטים של ריקודים והשתוללויות של מספר שעות. אי לכך תסרוקות כלה דורשות מיומנויות לא פשוטות של עיצוב והקניית חוזק ועמידות. לא כל מעצב שיער מסוגל לכך ולכן ישנם סלוני כלות מיוחדים לעניין.

היום המיוחד בו את יכולה להיות ככל העולה על רוחך

יום החתונה הוא ההזדמנות המושלמת שלך להיות כל מי שמתחשק לך, לשבור את השגרה, לפרוץ את המסגרת וללכת עד הסוף מבחינת המראה. עם זאת, למרות שאותן תסרוקות כלה יכולות לסייע לך להגשים את הפנטזיה שלך על המראה המושלם והאקסטרווגנטי, מומלץ שלא להפריז ולעשות צעדים דרסטיים או בלתי הפיכים. מסיבה זו אחת האפשרויות המומלצות היא תוספות שיער שניתן להסיר במידה והמראה לא מוצא חן בעיני הכלה. לעומת זאת תסרוקות קצרות במיוחד עלולות להתברר כטעות מרה כיוון שלא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור בקלות כלל וכלל. לכן, אני ממליץ בחום להגיע להתייעצות ולהחליט יחד עם מעצב השיער על תסרוקת כלה אשר תתאים למבנה פנייך, לשמלת הכלה שלך ולמראה הכללי שאותו את מבקשת להשיג ביום המאושר הזה.

מזל טוב!

דילוג לתוכן