תסרוקת שאת יכולה לעשות לבד

תסרוקת לחג שאת יכולה לעשות לבד

תסרוקת לחג שאת יכולה לעשות לבד
כשמתקרבת תקופת החגים את מתחילה לתכנן: את הארוחה, את המתנות, את רשימת המוזמנים, את בגדי החג של המשפחה, מה תלבשי את עצמך, וכמובן, איך תסדרי את השיער לערב החג.
את יכולה לתאם פגישה עם מעצב השיער שלך, ולצאת עם שיער מסודר ברמה מקצועית, אבל את יכולה גם להחליט לסדר את השיער בעצמך, במיוחד אם את לחוצה בזמן.

בראיון לתקשורת מדבר מעצב השער ואומן התסרוקות גיורא יצחקוב על האפשרות שתעשי לעצמך תסרוקת לחג – בעצמך:

“כל מראה שיער נפלא מתחיל מטיפול נכון בשיער” – הוא מתחיל להסביר- “השימוש בתכשירי השיער המתאימים לשיערך, ויד מקצועית מכוונת שמעורבת בטיפוח השיער שלך הם נקודה מרכזית. בנקודה הזו אין פשרות: צבע מקצועי לשיער, טיפולים עמוקים מקצועיים, התאמה של תכשירים לטיפוח בייתי, פה חייבים ללכת על הטוב ביותר. אם השיער מטופל ומטופח ברמה טובה באופן שוטף, לא תהיה לך בעיה לעצב את השיער בערב החג גם בעצמך, והתוצאה תהיה נהדרת. לעומת זאת, אם השיער אינו מטופל היטב באופן שוטף, התוצאה תהיה הרבה פחות מרשימה.”

“בעניין התסרוקת עצמה, חשוב לומר שכיום יש טרנד משגע של שיער אסוף ברישול מכוון. טרנד שמטריף את העולם. אני מציע למי שרוצה לעצב לעצמה את השיער לערב החג, לחפוף היטב, לייבש את השיער בפן ולהחליקו מעט כדי שיהיה נוח לעבודה. ואז להתחיל לסדר את התסרוקת: אם השיער ארוך, הורידי את הראש כלפי מטה ואספי את השיער בקוקו גבוה.הרימי את הראש וודאי שהקוקו “יושב” במקום. הוציאי קווצות שיער מסביב לפנים ואת הקוקו עצמו את יכולה לגלגל סביב עצמו ולחזק בסיכות, את יכולה לקלוע ממנו צמה או צמות ולהשתמש בהן לעיצוב השיער סביב מרכז הקוקו, את יכולה בכלל לאסוף את השיער לקוקו נמוך ולעשות בדיוק אותו דבר…” – הידיים של גיורא מתארות את תהליך העבודה תוך כדי דבור, ידיים של מעצב שיער מקצועי ואומן תסרוקות.

“אם השיער באורך בינוני, אולי כדאי לחשוב על אביזרי שיער” – הוא ממשיך – “איזו סיכה חגיגית שתתאים לביגוד, למשל. אפשר להרים צד אחד של השיער ולהשתמש בסיכה כדי להצמיד אותו למקום, אפשר להרים את השיער משני צידי הפנים. שחקי עם השיער ותראי מה את אוהבת. גם אם השיער קצר תוכלי להשתמש באביזרים לשיער, סיכה, קשת, מטפחת קשורה סביב הראש, אבל את יכולה גם לסרק את השיער הקצר ולעצב אותו באמצעות חומרי עיצוב ש”יעמוד” כמו שאת רוצה” – הוא מסכם בחיוך.

“אבל העיקר הוא איך את מרגישה. כשאת מרגישה טוב עם עצמך, כשאת מרגישה מטופחת וחגיגית, את גם תיראי מטופחת וחגיגית. ולכן, אני מציע במקום להילחץ, להשקיע זמן ומאמץ בעיצוב עצמי של השיער, להרשות לעצמך את הפינוק על סידור השיער לערב החג על ידי מעצב שיער. תצאי לא רק עם שיער מסודר אלא גם לאחר שעה של פינוק, מה שיגרום לך להרגיש נפלא ולהיראות נפלא. שיהיה לנו חג שמח”

גיורא יצחקוב מזמין אותך להקדים ולקבוע לעצמך תור כדי להיות בטוחה שהשיער שלך יהיה נפלא לקראת השנה החדשה.

דילוג לתוכן